Menu Zamknij

Inteligentnte rozwiązania

TaHoma® Premium

TaHoma® Premium sprawia, że Twój dom jest bardziej komfortowy, bezpieczny i ekonomiczny. Zautomatyzowane rolety, markizy, oświetlenie, ogrzewanie, bramy wjazdowe i garażowe działają zgodnie z Twoimi poleceniami – które możesz wydawać siedząc na kanapie lub z dowolnego miejsca na świecie.

TaHoma® Premium została stworzona po to, by Twoje życie stało się prostsze i przyjemniejsze, wolne od ograniczeń codzienności. To najnowsza technologia, obsługiwana za pomocą intuicyjnego interfejsu, która dostosowuje się do Twojego stylu życia.

TaHoma® Premium to Twój niezawodny towarzysz, który wyręczy Cię w rutynowych i monotonnych czynnościach, abyś miał więcej czasu dla siebie i bliskich

Pliki do pobrania:

Automatyczne zasuwnice wielopunktowe

Automatyczne zasuwnice wielopunktowe AS 3500 i AS 3600 ryglują drzwi po ich domknięciu poprzez kasety zamków dodatkowych. Zapewniają pełną ochronę, nawet bez ryglowania zamka głównego, łącząc w sobie stałą ochronę antywłamaniową z wyjątkowo komfortową obsługą. Istnieje także możliwość połączenia lub doposażenia automatycznych zasuwnic wielopunktowych o moduł A–napędu, tworząc w ten sposób elektroniczny system ryglujący, podnoszący komfort obsługi do najwyższego poziomu. Ponadto automatyczne odblokowanie zasuwnicy jest możliwe przy użyciu zewnętrznego systemu kontroli dostępu.  

Biometryczny system kontroli

Z systemem kontroli dostępu Fingerprint KFV „klucz” do otwarcia drzwi ma się zawsze przy sobie w postaci odcisku własnego palca. Jest to rozwiązanie niepowtarzalnie bezpieczne, tak jak niepowtarzalny jest odcisk linii papilarnych. Istnieje możliwość zakodowania 99 użytkowników do indywidualnego otwarcia drzwi. Dzięki zasadzie rozpoznawania biometrycznego, możliwości łączenia oraz kodowania danych, Fingerprint KFV stanowi lepszą gwarancję bezpieczeństwa niż popularne klucze, karty czy kody. Nie wymaga dodatkowych modułów przetwarzających, wyjątkowo proste doprowadzenie przewodów zasilających, a także wyposażony jest w zintegrowaną funkcję bluetooth, która umożliwia zarządzanie użytkownikami łatwo i bezpiecznie poprzez aplikację.  

System napędów podnosząco-przesuwających do drzwi

W pełni zautomatyzowany napęd do drzwi podnoszono-przesuwnych DRIVE axxent HSA smart spełnia wszel­kie wymagania zorientowanych na design koncepcji mieszkalnych, ale w równym stopniu, co forma, liczy się tu także komfortowa obsługa. Wystarczy naciśnięcie przycisku, by napęd podnosząco-przesuwający otworzył drzwi o wadze do 400 kg. Za sprawne ryglowanie i odry­glowanie skrzydeł odpowiada ukryty napęd podnoszący, który w połącze­niu ze stalowym panelem do obsługi zapewnia temu produktowi niezwykle atrakcyjny wygląd. Obsługa skrzydła odbywa się opcjonal­nie za pomocą panelu z przyciskiem, pilota na podczerwień lub wygodnie, poprzez aplikację SIEGENIA Comfort. Fabrycznie zintegrowany moduł Wi-Fi, zapewnia możliwość połączenia do indywidualnej sieci Wi-Fi, jak również łatwe zintegrowanie z siecią domową.

AEROCONTROL

Nowoczesna elektrotechnika wnosi w życie bezpieczeństwo i efektywność energetyczną. Nowoczesne czujniki magnetyczne AEROCONTROL oferują wyjątkowo elastyczne rozwiązania, niewidocznie zintegrowane w profilu, spełniające najwyższe wymagania bezpieczeństwa i komfortu.

  • AEROCONTROL do okien
  • AEROCONTROL do konstrukcji HS