Menu Zamknij

Nawiewniki

Higrosterowany EEM

NAWIEWNIK HIGROSTEROWANY, DWUSTRUMIENIOWY

Najbardziej popularny ze wszystkich nawiewników higrosterowanych. Dostępny jest w 4 różnych kolorach. Estetyczna budowa i niezawodność działania sprawiły, że nawiewnik EMM stał się najpopularniejszym produktem AERECO. Wraz z okapem akustycznym zapewnia izolacyjność akustyczną na poziomie 38 dB.

Higrosterowany EXR

HIGROSTEROWANY NAWIEWNIK HIGRODYNAMIC™

Nowy estetyczny nawiewnik EXR przeznaczony do montażu w oknach PVC, drewnianych i aluminiowych oraz na roletach zewnętrznych. Wkład z pianki akustycznej skutecznie tłumi dźwięki nawet o 42 dB (w zależności od wyposażenia). Pierwszy nawiewnik w ofercie AERECO posiadający możliwość ręcznego zamknięcia i pełnego otwarcia nawiewnika, wspomagając funkcję higrosterowania EXR. Dostępny w wielu wersjach przepływu powietrza, tłumienia akustycznego oraz w 4 kolorach standardowych.

Ciśnieniowy EFR

NAWIEWNIK CIŚNIENIOWY Z PRECYZYJNYM NASTAWEM

Samoczynny, ciśnieniowy nawiewnik powietrza zewnętrznego montowany na oknie, stosowany w systemie wentylacji wyciągowej. Nawiewnik EFR wyposażony jest w ręczną przepustnicę precyzyjnego nastawu wielkości strumienia powietrza. Nawiewnik EFR składa się z części montowanych w pomieszczeniu : nawiewnika właściwego zawierającego mechanizm umożliwiający dobór jednego z pięciu strumieni powietrza oraz czerpni montowanej na zewnątrz (okap w różnych wersjach tłumienia i właściwości pracy).

Higrosterowana kratka wyciągowa BXC

KRATKA HIGROSTEROWANA DO WENTYLACJI MECHANICZNEJ LUB HYBRYDOWEJ.

BXC posiada wszelkie funkcje jakich można oczekiwać od kratki wyciągowej. Podczas instalacji, wielkość przepływu może być ustawiona w zależności od wymagań projektowych lub dyspozycyjnego podciśnienia : łatwa zmiana położenia stałej przepustnicy. Specjalny otwór umożliwia pomiar ciśnienia dyspozycyjnego i łatwe obliczenie wartości przepływu. Ilość usuwanego powietrza dostosowywana jest automatycznie od różnych funkcji (wilgotność względna, czujnik obecności, przełącznik). Otwarciu maksymalnemu kratki nie towarzyszy żaden dodatkowy hałas: silnik o nowej konstrukcji w kratakch z czujnikiem obecności i przełącznikiem. Jednoczęściowa kratka czołowa zapewnia jednolitą kolorystykę oraz umożliwia zmianę designu. Krtaki BXC mogą kontrolować intensywność wentylacji nie również na podstawie pomiarów poziomu stężenia CO2 lub VOC.