Menu Zamknij

Okna PVC

S9000

System S 9000 w wersji z uszczelką środkową jest ekstremalnie ciepły. Zabudowa o głębokości 82,5 mm, sześciokomorowa konstrukcja ościeżnicy i skrzydła oraz przemyślany układ uszczelnienia gwarantują doskonałą izolacją cieplną. Dzięki temu okna w systemie S 9000 z uszczelką środkową spełniają najwyższe wymagania.

Doskonała izolacja termiczna platformy S 9000 nie jest dziełem przypadku, ale rezultatem wnikliwych prac badawczych i rozwojowych. Liczne badania dowiodły osiągnięcia znakomitych parametrów izolacyjności termicznej. Od początku celem projektu
było osiągnięcie standardu pasywnego przy zastosowaniu standardowych wzmocnień stalowych. Udało się to dzięki synergii innowacyjnych detali zastosowanych przy projektowaniu tej platformy.

Pliki do pobrania:

KUBUS

GEALAN-KUBUS® prezentuje nowe spojrzenie na stolarkę okienną i doskonale wpisuje się w ideę architektury transparentnej. Duże przeszklenia umożliwiają efektywne doświetlenie pomieszczeń i stwarzają szerokie możliwości w projektowaniu wnętrz. Od wewnątrz GEALAN-KUBUS® tworzy jedną, zlicowaną płaszczyznę a wyraźne kontury przylgi podkreślają spójny, nowoczesny wygląd od strony zewnętrznej.

Pliki do pobrania: