Menu Zamknij

Roletki wewnętrzne

Roletki dzień i noc

Największym atutem tego systemu jest fakt, że dzięki roletom wewnętrznym dzień noc można wybrać optymalny stopień nasłonecznienia każdego pomieszczenia. Są to bardzo nowoczesne osłony przeciwsłoneczne, oparte na układzie naprzemiennym tkaniny transparentnej i zaciemniającej.

Rolety dzień noc stanowią świetną alternatywę dla zasłon, firan czy tradycyjnych rolet. Sprawdzą się zarówno w wnętrzach mieszkań urządzonych w stylu klasycznym, jak i tych bardziej designerskich.

Rolerki materiałowe

Roleta montowana jest na skrzydło okienne za pomocą wkrętów, taśmy dwustronnej lub haczyków bezinwazyjnych. Dzięki lekkiej konstrukcji doskonale prezentuje się na każdym oknie.
Trwała, estetyczna i w przystępnej cenie zasłona okienna z opcjonalnym prowadzeniem żyłkowym.

Roletki plisowane

Rolety plisowane oparte są na wygodnym systemie pozwalającym na zsuwanie ich od dołu i od góry.

Plisy sterowane są za pomocą uchwytu montowanego na środku profilu bądź sznurku lub koralika.

Rolety plisowane z naszej oferty świetnie sprawdzą się na wszystkich rodzajach okien, w tym również na oknach dachowych, ogrodach zimowych czy w przeszklonych konstrukcjach dachowych. Zdecydowanie można o nich powiedzieć, że są wyjątkowo uniwersalne.

Dodatkowym atutem plis jest fakt, że można je stosować także przy oknach o mniej typowych kształtach takich jak trójkąty, trapezy czy łuki.

Roletki rzymskie

Oferowane w naszym sklepie z roletami rolety rzymskie jest to rodzaj zasłon okiennych, sterowanych łańcuszkiem. To rolety wewnętrzne pasujące do różnego rodzaju aranżacji pomieszczeń. Rolety rzymskie będą niezrównaną dekoracją wnętrz nowoczesnych, klasycznych i stylowych. Występują 4 rodzaje tych rolet.

Każdy z nich może być wykonany z mankietem górnym. Jest to dodatkowy pas z dowolnej tkaniny, który dodatkowo zdobi roletę, a w przypadku zastosowania tkanin transparentnych zakrywa widoczny mechanizm. Standardowa wysokość mankietu 7 cm.

Roletki na okna dachowe

Okna dachowe wpuszczają na Twoje poddasze słońce i rozświetlają wnętrze. Aby móc kontrolować ilość wpadającego światła należy zaopatrzyć się w rolety lub plisy do okien dachowych, które zapewnią uczucie optymalnego komfortu użytkowania poddasza. Wewnętrzne przesłony dachowe pomagają uzyskać klimatyczne i funkcjonalne oświetlenie wnętrza lub całkowite zaciemnienie. W naszej szerokiej ofercie znajdziesz coś dla siebie.