Menu Zamknij

Początek

Firma TEOKNA istnieje na rynku od 1999 roku. Na początku działalności opieraliśmy się na produkcji okien i drzwi z PVC. Rosnąca sprzedaż oraz szerokie grono stałych odbiorców, wpłynęła na decyzje o dodatkowym wyposażeniu zaplecza produkcyjnego. W tym celu zakupiliśmy nowe maszyny do produkcji ślusarki PVC oraz aluminiowej. Posiadanie własnej fabryki stawia nas w pozycji lidera w produkcji okien i drzwi PVC w regionie. Wieloletnie doświadczenie, zaawansowany technologicznie park maszynowy, wysokie kwalifikacje kadry pracowniczej, ekip monterskich oraz dbałość o klienta, przyczyniają się do dynamicznego rozwoju naszej firmy.

Rozwiązania

Od momentu zaistnienia na rynku stosujemy nowoczesne rozwiązania i dbamy o to, aby nasze produkty spełniały ustalone normy. Jakość świadczonych przez nas usług trafia w indywidualne życzenia i potrzeby klientów, a szeroka oferta pozwala na stworzenie dogodnych i funkcjonalnych rozwiązań.


Aktualna oferta firmy zawiera oprócz stolarki PVC i aluminium, także rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne, bramy garażowe, parapety i inne akcesoria branżowe. Stosowana przez nas strategia marketingowa, wysoka jakość oferowanych produktów, a także profesjonalizm pracowników, pozwoliły nam pozyskać nowych partnerów handlowych, prężnie się rozwijać i zaistnieć na rynku.

Renomowanii dostawcy

Działalność naszej firmy zyskała uznanie na rynku krajowym oraz za granicą, co świadczy o tym, iż jesteśmy partnerem godnym zaufania. W trosce o utrzymanie wysokiej jakości, funkcjonalności oraz długowieczności naszych wyrobów, wybraliśmy współpracę z renomowanymi producentami szkła, okuć profili. Do naszych dostawców należą liderzy w swoich branżach, tacy jak: GEALAN, ALUPROF, LUMAC, SIEGENIA, SOUDAL, AERECO, GLASS TEAM, GEZE.

Jakość poparta doświaczeniem

Zdobyte przez nas doświadczenie, nacisk na wysoką jakość i niezawodność wytwarzanych produktów, a także profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Klienta czyni z nas godnego partnera w interesach. Nasz personel dba o to, aby w każdej sytuacji nasze produkty były powodem dumy z dobrze dokonanego wyboru, służąc Państwu radą i pomocą.